foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 603 586 030

Obejrzyj prezentację

Alternative flash content

Requirements

Jesteśmy firmą z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Od 2011 roku poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję systemów rynnowych, obróbek blacharskich, parapetów i pozostałych akcesoriów dekarskich ze wszystkich rodzajów blachy, zwłaszcza blachy ocynkowanej, powlekanej, tytan-cynkowej i miedzianej. Działamy na terenie Warszawy i okolic, głównie na terenie powiatów: pułtuskiego, legionowskiego, wyszkowskiego, płońskiego, mińskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, nowodworskiego, płockiego, zaopatrując w nasze produkty składy i firmy budowlane oraz klientów indywidualnych. Oferujemy także transport i montaż naszych produktów.
W zależności od wielkości zamówienia zapewniamy darmową dostawę, wykonanie niezbędnych pomiarów i wycenę. Gwarantujemy terminowość realizacji zamówień i fachowe doradztwo techniczne.
 
W 2011 roku uruchomiliśmy zakład produkcyjny wyposażony w specjalistyczne maszyny blacharsko-dekarskie. Zakup zaginarki segmentowej składającej się z dwóch segmentów, każdy po 3m, pozwala wytwarzać obróbki blacharskie w wymiarach konkurencyjnych na rynku, zwłaszcza lokalnym. Możliwe jest produkowanie części, w szczególności obróbek blacharskich o długości do 6m. Zestawiając dwa segmenty w jedną zaginarkę wraz z zakupioną w zestawie rozwijarką i wyciągarką możliwe jest opracowywanie blachy z kręgu a nie z płatów (arkuszy), co znacznie obniża koszty produkcji, gdyż można produkować elementy zginane do długości 6m bez złączeń spawanych, obniżyć ilość odcięć blachy tj. ilość odpadów. Podnosi to zarazem wydajność pracy i obniża cenę oferowanych produktów. Warsztat produkcyjny wyposażony jest w maszynę do produkcji klasycznych rynien dachowych. Produkowane rynny są konkurencyjne z uwagi na ich długość maksymalnie do 4m.
 
Powstałe w procesie produkcyjnym produkty gotowe wykorzystujemy również przy świadczeniu usług, w szczególności przy wykonywaniu, wymianie, remontach i naprawach konstrukcji pokryć dachowych na dachach kalenicowych i płaskich w różnych technologiach.
Nowa oferta firmy jest skierowana również do właścicieli, zarządców i administratorów zabytkowych obiektów, dla których produkowane będą wymienione powyżej elementy z zachowaniem wymagań dotyczących odpowiedniego stylu architektonicznego i zaleceń konserwatora zabytków.
 

fota-01

Montaż orynnowania 
i obróbek blacharskich

 

fota-02

Wykonanie konstrukcji
i pokryć dachowych

 

fota-05

Wymiana i remonty 
dachów

 

fota-03

Produkcja 
systemów rynnowych